Akcesoria do e papierosów


Producent

  • Rozwiń

Bateria

Moc

Cena:

  

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

E-papieros — części, których potrzebujesz do komfortowego wapowania

Masz e-papierosa, którego uwielbiasz używać ze względu na kompaktowe rozmiary czy wydajną baterię? Aby móc bez przeszkód i zbędnych przerw wapować, warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria do e-papierosa. W ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów popularnych marek. Dzięki temu bez problemów znajdziesz odpowiednie części do urządzenia. 

Nasz sklep to idealne miejsce dla osób, które lubią eksperymentować i chcą dostosować e-papierosa do indywidualnych potrzeb. U nas wyposażysz się w niezbędne akcesoria, które pomogą Ci poprawić funkcjonowanie Twojego urządzenia. Ponadto za pomocą tych produktów dostosujesz pracę e-papierosa idealnie do swoich preferencji. 

Akcesoria do e-papierosów — poznaj dostępną ofertę i wybierz mądrze

W sklepie kupisz niezbędne akcesoria, które są kompatybilne z e-papierosami popularnych marek. Oferujemy m.in.:

  • grzałki — ten element trzeba regularnie wymieniać, aby urządzenie mogło odpowiednio mocno podgrzewać płyn zgromadzony w zbiorniku. Ponadto od pracy tego akcesorium zależy ilość i smak mgiełki. Dlatego nie może zabraknąć grzałki w Twoim domu. U nas kupisz modele kompatybilne z wieloma e-papierosami;
  • ustniki, czyli inaczej drip tip — to część, którą można bardzo łatwo uszkodzić. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zagryźć na nim zęby czy złamać podczas umieszczania e-papierosa w kieszeni. Niestety bez tej części wapowanie nie byłoby możliwe. Dlatego oferujemy ustniki w wielu wzorach i kolorach, które pasują do wielu urządzeń;
  • bawełny — odpowiada za przenoszenie liquidu do grzałki oraz za doznania smakowe podczas wapowania. Dlatego to akcesorium powinno być jak najlepszej jakości oraz prawidłowo przechowywane. Oferujemy modele, które doskonale spełniają swoje zadanie;
  • szkła, czyli tzw. pyrexy — bardzo łatwo można je stłuc. Wystarczy upadek nawet z niewielkiej odległości, aby ta część uległa całkowitemu uszkodzeniu. Wtedy koniecznie trzeba wymienić szkło, aby móc korzystać nadal ze swojego e-papierosa. Na szczęście u nas znajdziesz ich szeroki wybór.

Akcesoria do urządzeń do wapowania są niezbędne, aby móc komfortowo wdychać mgiełkę i delektować się jej smakiem. Dlatego wybieraj produkty ze sprawdzonego źródła, które będą dobrze pasować do Twojego e-papierosa.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem. W sklepie nie brakuje liquidów w różnych smakach, praktycznych POD-ów, a także wydajnych atomizerów. Możesz wybierać spośród modeli wielu znanych marek i przetestować nowe rozwiązania. Zapraszamy!