Akcesoria do telefonów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Akcesoria do telefonów — zadbaj o swój smartfon 

Szukasz ciekawych akcesoriów do telefonu, które pomogą Ci zabezpieczyć go przed uszkodzeniami? Zależy Ci na tym, żeby Twój smartfon dobrze się prezentował, ale także żeby był odporny na zarysowania czy pęknięcia? Akcesoria GSM, które oferujemy, to idealny wybór! Proponowane dodatki pochodzą od sprawdzonych producentów. Są kompatybilne z wieloma modelami telefonów różnych marek. Zatem bez większych problemów znajdziesz akcesoria, które będą doskonale pasować do Twojego smartfona. 

Solidne akcesoria GSM — postaw na wysoką jakość 

Nosisz przy sobie telefon przez cały czas? Nie zostawiasz go ani na chwilę, ponieważ lubisz być na bieżąco? Podczas wpatrywania się w smartfon łatwo o wypadek. Wystarczy chwila nieuwagi, aby się potknąć i urządzenie wypadło na podłogę. Takie zdarzenie często skutkuje popękanym ekranem, przez który cały telefon jest do wymiany. Na szczęście można temu zapobiec. Osobom, którym zależy na tym, żeby ich telefon wyglądał doskonale przez cały czas, proponujemy specjalne folie hydrożelowe. 

Te produkty zabezpieczające ekran cieszą się rosnącą popularnością. Nic dziwnego! Folie mają wiele zalet:

  • są elastyczne, więc można łatwo dopasować je nawet do wygiętego ekranu — osłona przylega do całej powierzchni telefonu. Nie ma ryzyka, że powstaną puste przestrzenie np. na rogach urządzenia. To sprawia, że ekran jest w 100% zabezpieczony;
  • mają właściwości amortyzujące — osłona pochłania wstrząsy, dzięki czemu siła uderzenia nie oddziałuje na jedno miejsce, a na całe urządzenie. To pozwala zmniejszyć prawdopodobieństwo pęknięcia ekranu;
  • zapobiegają rysowaniu się telefonu — folia stanowi solidną warstwę ochronną. Dzięki niej klucze, paznokcie czy inne ostre przedmioty nie pozostawią na Twoim ekranie żadnych śladów.

Oprócz zabezpieczenia przedniej części urządzenia trzeba pamiętać także o ochronie tylnej ściany smartfona. W tym celu najlepiej zainwestować w profesjonalne etui, które pochłania wstrząsy oraz izoluje od ostrych przedmiotów. To akcesorium może także zapobiegać przypadkowemu wyślizgiwaniu się telefonu z ręki. Wiele dostępnych etui ma antypoślizgową powłokę lub specjalne uchwyty, które ułatwiają utrzymanie smartfona w dłoni. Z pewnością to docenisz, jeśli do tej pory często zdarzało Ci się często zniszczyć ekran.

Masz pytania odnośnie do akcesoriów do smartfona? Chcesz znaleźć najlepszy produkt do swojego urządzenia? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz stacjonarny salon, a rozwiejemy wszystkie wątpliwości!