Zestawy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

E-papieros zestaw startowy — rozpocznij przygodę z wapowaniem prosto i wygodnie!

Chcesz rzucić palenie tradycyjnych papierosów i zamierzasz wypróbować e-papierosy? Zestaw gotowy do użytku to coś co Cię interesuje? Jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy pakiety, które zawierają wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć przygodę z wapowaniem. Dzięki temu nie trzeba się zastanawiać, co kupić, aby urządzenie skutecznie działało i można było cieszyć się „wciąganiem dymka”. Zestawy są dostępne w różnych cenach, aby można było znaleźć e-papieros na swoją kieszeń. Te pakiety sprawdzą się zarówno dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą sprawdzić nowe marki.

Gotowy pakiet e-papieros — zestaw dla każdego, kto chce wapować bez zastanawiania się

E-papieros zestaw startowy to świetny wybór, jeśli nie lubisz spędzasz dużo czasu na wybieraniu poszczególnych elementów. Pakiet zawiera urządzenie, które składa się z:

  • grzałki, czyli systemu grzewczego, który stanowi trzon e-papierosa. Podgrzewa płyn do odpowiedniej temperatury, dzięki czemu nikotyna może zacząć parować. W większości modeli ten element można samodzielnie wymieniać;
  • baterii, który stanowi źródło energii dla e-papierosa. W zależności od wybranego modelu akumulator może być niewymienny i jednorazowy. Wówczas nie będzie można go naładować. Takich e-papierosów można używać tylko przez określoną ilość razy. Są dostępne także modele z baterią, którą można zasilać, gdy się rozładuje. Wielorazowy e-papieros to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować co pewien czas nowych urządzeń;
  • atomizera, czyli „góry” e-papierosa. To w nim umieszcza się grzałkę i łączy się go ze zbiornikiem na liquid. Bez niego wapowanie nie byłoby możliwe.

Jeśli wybierzesz e-papieros z systemem zamkniętym, znajdziesz w nim także wkłady wypełnione e-liquidem. Nie można go naładować — po wyczerpaniu trzeba go wymienić na nowy. Natomiast w urządzeniach z systemem otwartym znajduje się otwór do napełniania atomizera płynem. To sprawia, że trzeba za każdym razem uzupełnić pojemnik, aby można korzystać z e-papierosa.

Oprócz urządzenia zestaw do wapowania zawiera zapas e-liquidu w wybranym smaku. Dzięki temu e-papieros jest od razu gotowy do użytku. 

Zestaw e-papieros — wybierz dla siebie lub na prezent!

Gotowe zestawy e-papierosów doskonale się sprawdzą nie tylko dla osób początkujących. Można je także podarować na prezent dla kogoś, kto interesuje się wapowaniem. Obdarowana osoba z pewnością się ucieszy, gdy będzie mogła zacząć „wciągać dymek” bez konieczności wizyty w jakimkolwiek sklepie. To znacznie jej ułatwi przygodę z e-papierosami!

Nie wiesz, który zestaw sprawdzi się dla Ciebie najlepiej? Zachęcamy do kontaktu. Podpowiemy najlepsze rozwiązania!